Ezt is vagy 10 éve láttam utoljára. =) YT-n sajnos elég trágya minőségben találtam csak meg…
Kedvelem ezt?
Kedvelés Betöltés…
Kapcsolódó bejegyzések
This entry was posted on 2018. július 12. at 07:44 and is filed under Internutz with tags animáció, Anime, cartoon, crossover, dragon ball, fight, popeye, popeye vs anime, popeye x anime, rajzfilm, Sailor Moon, Space Battleship Yamato, TokyoPop, Yugioh. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.
You can leave a response, or trackback from your own site.
2018. július 12. - 18:32
Jó volt. 😀
2018. július 13. - 18:32
Én se anno, se azóta nem tudtam eldönteni, hogy ez most annyira rossz e, hogy az már jó? Vagy annyira jó e, hogy az már rossz? =D Mindenesetre röhögtem rajta. =)
Az “Okay, that kid is totally freakin me out!” részről, nekem mindig a Naruto jut eszembe, mert kb. pont annyira kiborított a gyerek Naruto, mint Popeyet a gyerek Goku. =)
2018. július 13. - 13:12
Szegény Popeye, mit ki nem kellett állnia. ^_^
Tudja valaki mit kérdez azoktól a lebegő babáktól a végén? Annyira motyogott h nem értettem.
2018. július 13. - 18:39
Azt kérdezi, nem e ismernek valakit, akinek van egy kis thorazinja? Mert nehezen jön le róla. Az egy elég durva drog, amit az elmebaj kezelésére használnak.